Witamy w naszym serwisie :)

logoeu.jpg

Centrum Kompetencji Zawodowych

Program wsparcia kompetencji kluczowych

informacje o Bochni

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Z pomocą dla schroniska

15.12.2018

Samorząd uczniowski zakończył kolejną akcję charytatywną  „Zimowa paka dla psiaka i kociaka”.

Kurs spawacza MAG

15.12.2018

Kolejna grupa uczniów ukończyła kursu w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Warsztaty florystyczne

15.12.2018

Warsztaty florystyczne -uczymy się robić stroiki świąteczne.

Gra miejska cd.

15.12.2018

Laureaci gry miejskiej  w nagrodę zwiedzali Kopalnię Soli.

Z wizytą w Łąkcie Dolnej

12.12.2018

Uczniowie klasy II technik drogownictwa zwiedzali zakład remontowy Hydrosprzęt w Łąkcie Dolnej.

Kurs Auto CAD

10.12.2018

W szkoleniu obsługi programu komputerowego Auto Cad wzięło udział 5 uczniów, kształcących się w zawodzie technik geodeta.

>>>wiecej informacji<<<

Spawacz TIG

09.12.2018

Kolejne kursy za nami. Tym razem kursy zakończyli spawacze TIG. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Kurs koparko -ładowarki

06.12.2018

kolejna grupa naszych uczniów uzyskała dodatkowe kwalifikacje. Tym razem  pozytywnie zakończył się kurs operatorów koparko -ładowarki. Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.