Witamy w naszym serwisie :)

logoeu.jpg

Centrum Kompetencji Zawodowych

Program wsparcia kompetencji kluczowych

informacje o Bochni

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

W Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych PK

17.05.2018

Zajęcia laboratoryjne w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych na Politechnice Krakowskiej.

>>>więcej informacji<<<

Laboratorium Inżynierii Wiatrowej

15.05.2018

Zajęcia uczniów w Laboratorium Inżynierii Wiatrowej na Politechnice Krakowskiej.

>>>więcej informacji<<<

Farma fotowoltaiczna Gierczyce

15.05.2018

Lekcja terenowa uczniów klasy II Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej na farmie fotowoltaicznej w Gierczycach.

Sztafeta szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego

08.05.2018

Tradycyjnie  uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Bochni wzięli udział w Bocheńskiej Sztafecie Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego.

Superortograf Powiatu Bocheńskiego

07.05.2018

W ramach obchodów Dnia Flagi RP Starostwo Powiatowe w Bochni zoorganizowało w konkurs o tytuł Superortografa Powiatu Bocheńskiego.

Zakończenie klas czwartych

04.05.2018

Zakończenie roku szkolnego klas czwartych.

Olimpiada matematyczna

29.04.2018

25 kwietnia odbyła się w naszej szkole Olimpiada Matematyczna "Archimedes Plus".

Złazisko dla młodzieży

29.04.2018

XI Złazisko dla Młodzieży już za nami. Tym razem młodzież szkół Powiatu Bocheńskiego spotkała się w Piwnicznej Zdroju.