Witamy w naszym serwisie :)

logoeu.jpg

Centrum Kompetencji Zawodowych

Program wsparcia kompetencji kluczowych

Uwaga kandydaci do szkoły !!!

Strona, na której można założyć konto rekrutacyjne

www.malopolska.edu.com.pl

informacje o Bochni

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Wildwest Theatre

Sala gimnastyczna jako sala teatralna dla Wildwest Theatre.

II edycja kursu operatora drona

10.04.2019

Zakończyła się II edycja kursu operatora drona w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej informacji<<<

Sukces Krystiana

09.04.2019

Krystian Romuzga z klasy III b odniósł duży sukces, zajmując czwarte miejsce w Polsce, w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy o Energetyce Odnawialnej.

Kolejni operatorzy koparek

07.04.2019

Kolejna grupa uczniów ukończyła kurs operatora koparki jednonaczyniowej. Kurs zorganizowany w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej  informacji<<<

Muzyczny sukces

02.04.2019

28. marca w Centrum Kultury w Gdowie odbyły się przesłuchania X Jubileuszowego Przeglądu Artystycznego Młodzieży CK-art  Z naszej szkoły zaprezentował się zespół  BAT ON ROADS.

Rysunek odręczny

30.03.2019

Kurs rysunku odręcznego w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy” ukończony. Część prac można zobaczyć w szkole.

>>>więcej informacji<<<

Festiwal Zawodów w Małopolsce

26.03.2019

Byliśmy obecni na Targach Edukacyjnych Festiwal Zawodów w Małopolsce.

Na koncercie charytatywnym

Szkolny zespół "Budband" wziął udział w koncercie charytatywnym w II LO.