Drodzy Państwo

W niniejszej zakładce znajdziecie m.in. informacje o terminach spotkań z rodzicami, numery telefonów instytucji, do których można zwrócić się w razie problemów oraz ciekawe materiały na temat uzależnień, asertywności czy depresji.

Zapraszamy również do zakładki  "Dyrekcja i nauczyciele",w której znajdziecie godziny konsultacji Dyrekcji i nauczycieli, drugiego wychowawcę czy dyżury pedagoga.

Mamy nadzieję, że wiadomości zawarte na naszej stronie internetowej pozwolą Państwu uzyskać  więcej przydatnych informacji o naszej placówce oraz ułatwią kontakt z nami.

Jeśli mają Państwo jakieś sugestie co do materiałów, które mogłyby pojawić się w tym miejscu, prosimy przekazać je wychowawcy.

Zarządzenie Dyrektora Zespołu Szkół Nr 2
im. Stanisława Konarskiego w Bochni

w sprawie dodatkowych dni wolnych od zajęć dydaktyczno -wychowawczych w roku szkolnym 2016/2017

Narkotyki i dopalacze