24.06.2018

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Teraz dłuższa chwila odpoczynku.

Reklama, a fotografia

19.06.2018

W ramach Międzynarodowego Dnia Archiwów – Halo tu Archiwum! uczniowieuczestniczyli w prelekcji i pokazie na temat: „Poza obrazem – budowa archiwalnych materiałów fotograficznych”.

Szkolenie ArchiCAD

19.06.2018

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kursie obsługi programu ArchiCad.

>>>więcej informacji<<<

HEWALEX energia ze słońca

16.06.2018

Klasa II b technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej odbyła szkolenie w firmie HEWALEX.

Zajęcia dodatkowe i wyrównawcze

14.06.2018

W ramach realizowanego projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy” uczniowie naszej szkoły kolejny raz uczestniczyli w dodatkowych zajęciach dydaktyczno – wyrównawczych.

>>>więcej informacji<<<

Wizyta w firmie Kolor Plus

14.06.2018

Wizyta zawodoznawcza klasy I b technik organizacji reklamy w bocheńskiej firmir Kolor Plus Studio.

Budowlanka czyta dzieciom

12.06.2018

W  tym roku, odwiedzając przedszkola nr 4 i nr 5, postawiliśmy na opowieści muzyczne.

Dzień Dziecka dla SOSW

10.06.2018

Jak co roku na Dzień Dziecka zorganizowaliśmy piknik sportowy dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno -Wychowawczego.