Dron -III edycja

01.07.2020

Zakończyła się III edycja kursu operatora drona (VLOS, BVLOS).  Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Warsztaty z Odnawialnych Źródeł Energii

29.06.2020

Warsztaty z zakresu OZE

W ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy” zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu tematyki związanej z Odnawialnyim Żródłami Energii.

III edycja MK-Power

29.06.2020

Zakończyła się ostatnia edycja szkolenia z zakresu obsługi nakładki geodezyjnej MK Power. Szkolenie zrealizowane zostało w ramach odbywającego się w naszej szkole projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Dzień Geodety

07.03.2020

5 marca  Dniem Europejskiego Geodety i Geoinformacji.

Ćwiczenia geodetów

03.03.2020

Geodeci z klasy I d wyszli w teren.

Tropem Wilczym

03.03.2020

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej imprezie edukacyjno-biegowej "Tropem Wilczym".

Olimpiada Budowlana

03.03.2020

W sobotę 29 lutego 2020 r. w Zespole Szkół Budowlanych nr 1 w Krakowie odbył się etap okręgowy XXXIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Z wizytą w zajezdni MPK

02.03.2020

Uczniowie kl. II D z grupy Technik Budowy Dróg zwiedzali zaplecze techniczno - warsztatowe zajezdni autobusowej Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego S.A. w Krakowie na Woli Duchackiej.