Pierwsze wyjście

Pierwsze wyjście klasy I c technik geodeta na ćwiczenia praktyczne.

10.09.2020

Biblioteka szkolna Zespołu Szkół Nr 2 w Bochni zaprasza wszystkich uczniów do korzystania z księgozbioru.

 Zasady funkcjonowania biblioteki szkolnej i godziny otwarcia biblioteki

Kurs operatora koparek -III edycja

27.07.2020

Zakończyliśmy III edycję kursu operatora koparko – ładowarki i operatora koparki jednonaczyniowej. Kurs zrealizowano w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej informacji<<<

III edycja kursu spawacza elektrycznego MAG

27.07.2020

Zakończyliśmy III edycję kursu spawacza elektrycznego MAG w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancja sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Stolarz. Szkoła – Twoja przyszłość

08.07.2020

Już od kilku lat nasza szkoła współpracuje z zakładem stolarskim pana Jakuba Ćwiąkały w Gierczycach, gdzie uczniowie mogą zdobyć atrakcyjny na rynku pracy zawód stolarza.

Dron -III edycja

01.07.2020

Zakończyła się III edycja kursu operatora drona (VLOS, BVLOS).  Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Warsztaty z Odnawialnych Źródeł Energii

29.06.2020

Warsztaty z zakresu OZE

W ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy” zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu tematyki związanej z Odnawialnyim Żródłami Energii.

III edycja MK-Power

29.06.2020

Zakończyła się ostatnia edycja szkolenia z zakresu obsługi nakładki geodezyjnej MK Power. Szkolenie zrealizowane zostało w ramach odbywającego się w naszej szkole projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.