III miejsce w piłce ręcznej

15.02.2020

III miejsce w zawodach na szczeblu powiatowym w piłce ręcznej.

AutoCad III edycja

02.02.2020

Kolejni uczniowie ukończyli kurs obsługi programu komputerowego Auto Cad I, II, III stopień. Szkolenie zostało przeprowadzone w ramach realizowanego projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

ArchiCad III edycja

02.02.2020

Zakończyła się również III  kursu obsługi programu Archi Cad – I, II stopień. Szkolenie zostało zrealizowane w ramach projekt „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

BIMestiMate

02.02.2020

Zakończył się kurs obsługi programu kosztorysowego BIMestiMate.  Kurs organizowany projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”

III edycja kursu Sketchup

01.02.2020

Zakończyła się III edycja szkolenia z obsługi programu komputerowego Sketchup. Kurs został zorganizowany w ramach realizowanego w naszej szkole projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

Kurs rysunku odręcznego

01.02.2020

III edycja kursu w ramach projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej informacji o kursie<<<

Powiatowe pływanie

30.01.2020

W ostatnim dniu szkoły tuż przed rozpoczęciem ferii zimowych na Krytej Pływalni w Bochni odbyły się powiatowe zawody w pływaniu indywidualnym i sztafetowym

VII Festiwal Zawodów

23.01.2020

Nasza szkoła po raz siódmy skierowała zaproszenie do tegorocznych absolwentów szkół podstawowych na prezentację zawodów , które mogą być przyszłością dla każdego.

Wszystkim, którzy nas odwiedzili dziękujemy za zainteresowanie i zapraszamy do nuauki w naszej szkole.