Zajęcia MCHE

18.06.2021

16 czerwca zakończyły się zajęcia dla uczniów technikum budowlanego  w ramach Małopolskiej Chmury Edukacyjnej - budownictwo.

"Kształtowanie Przestrzeni"

16.06.2021

W naszej szkole został ukończony Edukacyjny Program "Kształtowanie Przestrzeni". Organizatorem Programu Edukacyjnego jest Fundacja Promocji Architektury SARP oraz Izba Architektów Polskich.

Szkolenie Gór-Stal

15.06.2021

W poniedziałek odbył się w naszej szkole pokaz płyt izolacyjnych termPIR wytwarzanych przez firmę Gór –Stal.

Reklama -praktyki

05.06.2021

Zakończyła się praktyka zawodowa dla uczniów w zawodzie technik reklamy.

Święto azali w Pisarzowicach

27.05.2021

Uczniowie z klas technik architektury krajobrazu uczestniczyli w wycieczce branżowej do ogrodów pokazowych w szkółce roślin ozdobnych Pudełek oraz zwiedzali ogród japoński w Pisarzowicach.

Dzień geodety

15.03.2021

W marcu obchodzony jest Dzień Europejskiego Geodety i Geoinformacji. Udało nam się zorganizować wspólne świętowanie on-line.

Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Budowlanych

09.03.2021

Na Politechnice Krakowskiej odbył się etap okręgowy XXXIV Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych.

Razem dla klimatu

23.02.2021

Zakończyła się realizacja projektu w ogólnopolskim programie Centrum Edukacji Obywatelskiej 1Planet4All-Razem dla klimatu.