Jak nie czytam jak czytam

01.06.2017

Ogólnopolska akcja "Jak nie czytam jak czytam” już za nami.

Reklama w przedwojennym Krakowie

26.05.2017

„Reklama w przedwojennym Krakowie” uczniowie klasy Id i II c kształcący się w zawodzie technik organizacji reklamy zwiedzali wystawę pt. „Kupując oczami. Reklama w przedwojennym Krakowie”.

Dziękujemy Wolontariuszom

23.05.2017

Dziekujemy wszystkim Wolontariuszom z naszej szkoły.

Ćwiczenia geodezyjne w Kopalni Soli

22.05.2017

Klasy IIId i Ic technik geodeta, pod opieką pani Marty Stadnickiej i pani Katarzyny Ćwiąkała, brały udział w zajęciach praktycznych w bocheńskiej Kopalni Sol

Sztafeta szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego

16.05.2017

Tradycyjnie już w ostatni dzień kwietnia uczniowie szkół z naszego powiatu wzięli udział w Bocheńskiej Sztafecie Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego.

Dotacja dla Biblioteki

13.05.2017

Nasza Biblioteka Szkolna otrzymała dotację w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Tydzień Bibliotek

13.05.2017

Trwa Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, więc wszystkich zaczytanych i nie tylko… zapraszamy do naszej szkolnej biblioteki.

Pożegnanie Maturzystów

01.05.2017

Kolejny rocznik ukończył naszą szkołę.