Inwentaryzacja Dębów Katyńskich

24.04.2017

20 kwietnia uczniowie klasy III D Technik  Geodeta w ramach spotkania czwartkowego w Muzeum im. Stanisława Fischera prezentowali wyniki prac związanych z inwentaryzacją dębów katyńskich.

Kolejny projekt unijny

Kolejny projekt unijny zatwierdzony do realizacji.

Miło nam poinformować, że w naszej szkole będzie realizowany kolejny projekt unijny w latach 2017-2019.

Targi Kielce

09.04.2017

Zła pogoda w piątek nie przeszkodziła nam w odwiedzeniu Skansenu Wsi Kieleckiej w Tokarni i Centrum Targowego w Kielcach.

Biegnę dla Agnieszki

03.04.2017

1 kwietnia reprezentacja uczniów i nauczycieli naszej szkoły wzięła udział w biegu charytatywnym, zorganizowanym dla naszej byłej uczennicy Agnieszki Wietrzak.

Olimpiada Solidarności

29.03.2017

Weronika Matras wzięła udział w Ogólnopolskim Konkursie dla Szkół Ponadgimnazjalnych - "Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii".

Nasze artystki

27.03.2017

Uczennice naszej szkoły Zuzanna Nawojowska Aleksandra Sroga wzięły udział w VIII Przeglądzie Artystycznym Młodzieży CK-ART.

Warsztaty profilaktyczne

25.03.2017

23 marca odbyły się w naszej szkole warsztaty profilaktyczne, których celem było uświadomienie młodzieży zagrożeń związanych ze spożywaniem alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

Dzień Otwarty Uniwersytetu Pedagogicznego

21.03.2017

17 marca Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie otworzył swe podwoje dla uczniów szkół średnich. Postanowiliśmy skorzystać z gościnności uczelni i sprawdzić, jakie atrakcje przygotowała w tym roku.