Warsztaty Biblijne

06.03.2017

Uczniowie wzięli udział w warsztatach  pod hasłem „Apokalipsa św. Jana – Boże spojrzenie na dzieje ludzkości i Kościoła”.

Geodezja na AGH

04.03.2017

Czego szukam po skończeniu technikum?  Dni Otwarte Wydziału Geodezji Górniczej i Inżynierii Środowiska AGH w Krakowie.

„Idźcie i głoście"

02.03.2017

Uczniowie klasy IV c wraz z panią Barbarą Daniec - Kapałka wzięli udział w wykładzie ks. dr Wojciecha Gałdy proboszcza parafii św. Mikołaja w Bochni pt.: „Idźcie i głoście”.

Małopolskie Pływanie

01.03.2017

W środę (1 marca)  reprezentant naszej szkoły Dawid Mączka wziął udział w Małopolskiej Licealiadzie młodzieży w pływaniu indywidualnym.

Tropem Wilczym

28.02.2017

W samo południe 26 lutego 2017 r. (niedziela). Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej imprezie edukacyjno - biegowej mającej na celu uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych. Bieg "Tropem Wilczym".

Siatkówka Dziewcząt

26.02.2017

W czwartek odbyły się Powiatowe Zawodu Sportowe Licealiada w Piłce Siatkowej Dziewcząt.

Wielka Lekcja Inżynierii

22.02.2017

Klasy IIa i III d technik geodeta brały udział w "Wielkiej Lekcji Inżynierii Środowiska i Geodezji" na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie.

Powiatowe pływanie

19.02.2017

Zawody powiatowe w pływaniu indywidualnym i sztafetowym okazał się szczęśliwe dla naszych pływaków.