Na ulicach Krakowa

07.06.2018

Drogowcy z klasy I d zwiedzali Kraków ze szczególnym uwzględnieniem dróg i mostów.

W laboratorium AGH w Miękini

29.05.2018

Zajęcia laboratoryjne i montażowe w Ośrodku Edukacyjno – Badawczym Odnawialnych Źródeł i Poszanowania Energii AGH w Miękini.

Wyjazd do arboretum Bolestraszyce

28.05.2018

Zajęcia dydaktyczne w Arboretum w Bolestraszycach.

W Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych PK

17.05.2018

Zajęcia laboratoryjne w Instytucie Materiałów i Konstrukcji Budowlanych na Politechnice Krakowskiej.

Laboratorium Inżynierii Wiatrowej

15.05.2018

Zajęcia uczniów w Laboratorium Inżynierii Wiatrowej na Politechnice Krakowskiej.

Farma fotowoltaiczna Gierczyce

15.05.2018

Lekcja terenowa uczniów klasy II Technikum Urządzeń i Systemów Energetyki Odnawialnej na farmie fotowoltaicznej w Gierczycach.

Sztafeta szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego

08.05.2018

Tradycyjnie  uczniowie Zespołu Szkół nr 2 w Bochni wzięli udział w Bocheńskiej Sztafecie Młodzieży Szkół Ponadgimnazjalnych szlakiem gen. J.H. Dąbrowskiego.

Superortograf Powiatu Bocheńskiego

07.05.2018

W ramach obchodów Dnia Flagi RP Starostwo Powiatowe w Bochni zoorganizowało w konkurs o tytuł Superortografa Powiatu Bocheńskiego.