Szkolenie w Suchorabie

29.09.2018

Uczniowie klasy II c w zawodzie technik energetyki urządzeń i systemów energetyki odnawialnej brali udział w szkoleniach w ramach programu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej informacji<<<

Pierwszy absolwent

28.09.2018

Pierwszy absolwent w zawodzie monter izolacji przemysłowych już pracuje zawodowo.

Europejski Tygodzień Zrównoważonego Transportu

25.09.2018

klasa II c  wzięła udział w Finale Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu, który odbył się w Bochni.

Staże wakacyjne

10.09.2018

Wakacje były pracowite dla 58 uczniów naszej szkoły uczących się w branżach budowlanych. Nie wybrali oni 2-miesięcznego wypoczynku nad morzem, czy w górach, ale postawili na zdobycie nowych doświadczeń w prawdziwej pracy zawodowej.

>>>więcej informacji<<<

Rekrutacja na dodatkowe zajęcia

06.09.2018

Rozpoczynamy nowy rok szkolny

Rozpoczynamy nowy rok szkolny.

24.06.2018

Zakończyliśmy kolejny rok szkolny. Teraz dłuższa chwila odpoczynku.

Reklama, a fotografia

19.06.2018

W ramach Międzynarodowego Dnia Archiwów – Halo tu Archiwum! uczniowieuczestniczyli w prelekcji i pokazie na temat: „Poza obrazem – budowa archiwalnych materiałów fotograficznych”.