Piknik Rodzinny

16.10.2018

Wolontariusze  uczestniczyli w organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy XI Pikniku Rodzinnym.

Ślubowanie klas pierwszych

14.10.2018

Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole.

Operator drona

14.10.2018

Szkolenie operator drona jest kolejnym kursem zorganizowanym dla naszych uczniów w ramach realizowanego w szkole projektu ‘’Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy’’.

>>>zdjęcia z kursu<<<

Szkolenie MK Power

11.10.2018

W ramach  projektu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”, odbył się kurs z obsługi nakładki geodezyjnej MK Power.

>>>więcej informacji<<<

Debiut sceniczny

08.10.2018

W sobotę podczas pikniku wojskowego wystąpił szkolny zespół wokalno – instrumentalny Bud – Band, debiut sceniczny za nami.

„BUD BAND”

05.10.2018

W sobotę 5 października 2018 r. o godz. 16:45 zespół muzyczny z naszej szkoły wystąpi podczas pikniku wojskowego na Uzborni. Zachęcamy do uczestniczenia w wydarzeniu i wsparcia naszego zespołu.

Dzień Głośnego Czytania

05.10.2018

"Udziel książce swojego głosu"  to  hasło Ogólnopolskiego Dnia Głośnego Czytania  w naszej szkole

Szkolenie w Suchorabie

29.09.2018

Uczniowie klasy II c w zawodzie technik energetyki urządzeń i systemów energetyki odnawialnej brali udział w szkoleniach w ramach programu „Centrum Kompetencji Zawodowych gwarancją sukcesu ucznia na rynku pracy”.

>>>więcej informacji<<<