Konkurs piosenki miłosnej

8 marca odbyła się II edycja konkursu piosenki miłosnej w językach obcych.

Sukces Mateusza

08.03.2018

I miejsce ucznia naszej szkoły w etapie okręgowym III Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy o Energetyce Odnawialnej w Krakowie.

Szlakiem Promocji Zdrowia

07.03.2018

Uczniowie z klas II c i II d uczestniczyli w programie edukacyjnym "Szlakiem Promocji Zdrowia".

Licealiada -Koszykówka

06.03.2018

Reprezentacja naszej szkoły podczas rozgrywek koszykówki w ramach Licealiady Powiatu Bocheńskiego zajęła V miejsce w rozgrywkach.

Wilczym Tropem

06.03.2018

Uczcili „Wyklętych”

Reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w ogólnopolskiej imprezie edukacyjno-biegowej mającej na celu uczczenie pamięci Żołnierzy Wyklętych.

Praca organiczna

03.03.2018

Paulina Kargól i Patryk Walewski będą reprezentować województwo małopolskie w Ogólnopolskim Konkursie Wiedzy i Umiejętności –„Praca Organiczna”.

V Festiwal Zawodów

V Festiwal Zawodów-Nowe Horyzonty Edukacji Zawodowej za nami.

Z iPadem w rękach

06.02.2018

W ramach programu unijnego „Wsparcia kompetencji kluczowych niezbędnych na rynku pracy”realizowane w naszej szkole są zajęcia z matematyki wspierające uczniów i rozwijające zainteresowania. Zajęcia są prowadzone z wykorzystaniem iPadów i oprogramowania GeoGebra.

>>>więcej informacji<<<