Festiwal Zawodów w Małopolsce 2018

27.03.2018

W dniach 22 -24 marca 2018 roku już po raz kolejny nasza szkoła uczestniczyła w Targach Edukacyjnych – Festiwal Zawodów w Małopolsce, którego organizatorem jest Województwo Małopolskie. W tym roku prezentowaliśmy kierunek: technik organizacji reklamy.

Naszą szkołę reprezentowali:

  • klasa III - Marlena Michajlak, Malgorzata Dziedzic, Damian Rybka, Witold Kras
  • klasa II   - Zuzanna Nawojowska, Weronika Szostak
  • klasa I    - Nikolett Cygal, Katarzyna Kuchnik

Serdecznie dziękujemy uczniom za zaangażowanie i duży wkład pracy w przygotowanie prezentacji naszego kierunku.

Na potrzeby targów przygotowaliśmy prezentację „Od fotografii do aplikacji folii”. Przez trzy dni gimnazjaliści, odwiedzający nasze stoisko, mieli możliwość aplikacji folii z konturem swojego zdjęcia na zakładkę, case smartfona lub na sam smartfon.

Nasze stoisko cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród odwiedzających targi gimnazjalistów, a ulotki z ofertą edukacyjną szkoły bardzo szybko znikały.

W pierwszym dniu targów stoisko odwiedziły pani Dyrektor Wydziału Oświaty, Promocji i Aktywności Społecznej w Bochni Bernadeta Wąsik, Pani Dyrektor Zespołu Nr 2 w Bochni Aneta Krysiak.

Podziękowania składamy również na ręce Pana Janusza Góry, właściciela firmy  SMARTDECOR z Rzezawy - partnerowi naszej szkoły, który przekazał dla szkoły folie ploterową oraz gadżety reklamowe dla uczestników odwiedzających stoisko.

Szkolnymi organizatorami i opiekunami uczestniczącymi w czasie targów byli nauczyciele: Renata Czarnota, Tomasz Jaryczewski, Konrad Sowa.

 

 

 

« inne aktualności