Z wizytą w Starostwie Powiatowym

08.03.2019

Uczniowie klasy IId i IIIc w ramach praktycznej lekcji prawa geodezyjnego oraz katastru i gospodarki nieruchomościami odwiedzili Wydział Geodezji i Kartografii Starostwa Powiatowego w Bochni.

Składamy serdeczne podziękowania Panu Staroście Adamowi Korcie za zaproszenie, Panu Władysławowi Migdałowi - Dyrektorowi Wydziału Geodezji i Kartografii za organizację zajęć oraz przeprowadzenie praktycznej lekcji w trakcie której podzielił się z uczniami swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu katastru, gospodarki nieruchomościami oraz prawa geodezyjnego.

Składamy również podziękowania pracownikom Wydziału, a zwłaszcza Panu Rafowi Koniecznemu za bardzo interesujące i praktyczne informacje dotyczące zadań jakie prowadzi Wydział.