Czas ucieka, przyszłość czeka...

Czas ucieka, przyszłość czeka...

Kolejne pokolenie wyfrunęło spod skrzydeł "budowlanki", by wkroczyć na kolejny etap swojego życia. Na uroczystej akademii absolwenci klas piątych otrzymali wyróżnienia, świadectwa z paskiem oraz upominki od młodszych kolegów. Nie obyło się również bez wręczenia konarów, czyli wyróżnień dla najbardziej utalentowanych w różnych dziedzinach uczniów oraz listów pochwalnych dla rodziców, bo to również ich zasługa, że ci młodzi ludzie do celu dotarli z sukcesami.

W części artystycznej pożegnaliśmy się trochę z przymrużeniem oka  i trochę nostalgicznie. Drodzy absolwenci, gratulujemy ukończenia nauki! Mamy nadzieję, że czas spędzony w naszych murach będziecie wspominać z uśmiechem na twarzach.

Żegnamy was z życzeniami sukcesów w nowym etapie życia! Powodzenia na maturach!