Dzień Komisji Edukacji Narodowej

21.10.2010
Dzień Komisji Edukacji Narodowej  1
     Na część oficjalną składało się przekazanie Sztandaru Szkoły nowemu Pocztowi Sztandarowemu oraz Ślubowanie klas I-szych. Ustępujący Poczet Sztandarowy to: -chorąży – Marek Bijota -asysta – Paulina Łukasik  i Sylwia Grabowska z klasy IV d.         W bieżącym roku szkolnym podczas oficjalnych imprez szkołę reprezentować będzie nowo wybrany poczet sztandarowy, w skład którego wchodzą: -chorąży – Damien Miękina i M

Dzień Komisji Narodowej, czyli życzenia dla nauczycieli, akademia, która w tym roku miała lekką i śmieszną formę, kwiaty  i drobny upominek przygotowany przez Samorząd Uczniowski z przewrotnym wierszykiem:

„Ja jedynką gardzę szczerze.

Przyznam, wolę na papierze pisać noty bardziej zacne.

O  wpisaniu szóstki marzę, Czy się spełni? Czas pokaże”

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 2

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 3

Ustępujący Poczet Sztandarowy to:

-chorąży – Marek Bijota

-asysta – Paulina Łukasik  i Sylwia Grabowska z klasy IV d.

-chorąży – Damien Miękina i Mateusz Król z klasy II a

-asysta – Agnieszka Maj i Ewelina Gnutek z klasy II LP oraz Agnieszka Szelachowska  i Ilona Erhardt z klasy II d.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 4

Podczas imprezy przedstawiony został również nowy Samorząd Uczniowski:

przewodnicząca – Paulin Słonina – klasa III a

-zastępca – Dawid Cygan - klasa III b

-skarbnik – Natalia Pęcak -  klasa II LP

-sekretarz – Michał Mazurek-  klasa II b

Po Ślubowaniu zaczęły się otrzęsiny.

By stać się pełnoprawnymi uczniami budowlanki pierwszaki zostały poddane licznym próbom. Wykonywali mumie, posilali się gruszką, dmuchali balony, no i oczywiście sprawdzono ich wiedzę na temat szkoły. Śmiechu było co nie miara, a rywalizacja zaciekła, tym bardziej, że wychowawcy dopingowali swoich podopiecznych.

Dzień Komisji Edukacji Narodowej 5

Tytuł „Najlepsi z najlepszych” otrzymała klasa I d, a pozostałym drużynom wręczono pamiątkowe dyplomy.