Piłka ręczna

Wpis może zawierać nieaktualne dane.

Dnia 6 marca rozegrano powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Nasza drużyna wygrał wszystkie spotkania zajmując pierwsze miejsce i tym samym awansowała do zawodów rejonowych.
W zawodach rejonowych, które odbyły się 12 marca również wygrały nasze dziewczyny 12: 0 pokonując szkołę z Wieliczki. Jest to pierwszy taki sukces dziewcząt w naszej szkole, gdyż do tej pory to chłopcy stanowili o sile w zawodach sportowych (gry zespołowe).

Kolejny sukces odnotowali chłopcy reprezentujący naszą szkołę w powiatowych zawodach sportowych w również w piłce ręcznej. Po zaciętej walce, która miała miejsce  7 marca zdobyli trzecie miejsce zdobywając kolejny puchar dla szkoły.

Skład dziewcząt: Czachor Milena, Pląder Jadwig, Karteczka Martyna, Nawrocka Sandra, Wąs Martyna, Kowal Angelika, Kożuchowicz Martyna, Kurczak Gabriela, Wandas Anna, Łach Łucja,Obrał Patrycja, Julia Kufta

Skład chłopców: Serafin Dawid, Witulski Bartłomiej, Gibała Filip, Suchojad Cyprian, Łach Karol, Łacny Bartłomiej, Pieprzyca Jakub, Matras Łukasz, Biernat Kacper, Kasprzyk Karol, Popiołek Tomasz.

Opiekunem obu grup był Marcin Bożek

Gratulujemy !!!!!